Маркетплейс твоєї Країни![]()
Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
В наявності
Код:002630761
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
| Виробник | |
| Вага | 0.26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Градація | 1 г |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Тип керування | кнопки |
| Колір | бронзовий |
| Габарити | 240 х 75 х 25 мм |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Тип | електронні |
| Одиниці вимірювання | унція |
| Особливості | автовідключення |
| Також шукають | недорогі |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
Ваги кухонні GRUNHELM KES-055FG із LCD дисплеєм – обладнані високоточним чутливим датчиком для точності зважування.
Дисплей з підсвічуванням дозволяє зручно користуватися ними навіть за умов недостатнього освітлення. Дисплей PK (Positive Keyboard) забезпечує чітке та яскраве відображення вимірюваних значень, що робить зважування зручним та швидким.
Кнопкове керування забезпечує зручний та швидкий доступ до основних функцій. Цей тип керування дозволяє користувачеві легко налаштувати ваги на необхідну одиницю вимірювання, додавати та віднімати ваги, а також здійснювати інші операції за допомогою м'якого торкання кнопок.
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴