Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ваги кухонні Rotex RSK14-O owl
В наявності
Код:002630538
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Rotex RSK14-O owl
| Виробник | |
| Вага | 0.36 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | мл |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Особливості | вибір одиниць вимірювання |
| Габарити | 215 х 140 х 15 мм |
| Колір | різнокольоровий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Rotex RSK14-O owl
Кухонні електронні ваги Rotex RSK14-O
- до 5 кг
- точність 1 р.
- LCD дисплей
- автовідключення
- автообнулення
- індикатор навантаження
- індикатор батареї
- батарейка 1 х CR2032 (у комплекті)
- Матеріал корпусу: загартоване скло.
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Rotex RSK14-O owl
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Rotex RSK14-O owl
[[ getCurrentDecimal('558') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('558') ]] ₴