Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 10 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | мл |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип керування | кнопки |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Особливості | облік тари |
| Габарити | 240 х 180 х 30 мм |
| Колір | сірий |
Характеристики Ваги кухонні Sencor SKS8080
Немає в наявності
Код:003565327
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами