Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Країна | Китай |
| Колір | чорний |
| Довжина (см) | 21 |
| Діаметр (см) | 6.9 |
| Матеріал | пластик, полівінілхлорид |
| Живлення | не вимагається |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | від 21 см |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Країна | Китай |
| Колір | чорний |
| Довжина (см) | 21 |
| Діаметр (см) | 6.9 |
| Матеріал | пластик, полівінілхлорид |
| Живлення | не вимагається |
| Марка/Лінія | Orion/You2Toys |
| Довжина | від 21 см |
| Діаметр | від 5 см |