Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Країна | Китай |
| Колір | рожевий |
| Марка/Лінія | Baile |
| Діаметр (см) | 11 |
| Довжина (см) | 13 |
| Матеріал | пластик |
| Довжина | 12 - 15.9 см |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Країна | Китай |
| Колір | рожевий |
| Марка/Лінія | Baile |
| Діаметр (см) | 11 |
| Довжина (см) | 13 |
| Матеріал | пластик |
| Довжина | 12 - 15.9 см |
| Діаметр | від 5 см |