Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Orion/Pump Worx |
| Колір | прозорий |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр (см) | 5 |
| Довжина (см) | 19 |
| Довжина | 16 - 20.9 см |
| Діаметр | від 5 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Orion/Pump Worx |
| Колір | прозорий |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр (см) | 5 |
| Довжина (см) | 19 |
| Довжина | 16 - 20.9 см |
| Діаметр | від 5 см |