Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 415 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Матеріал | Полипропилен |
| Тип | |
| Форма | Цилиндрическая |
| Колір | |
| Призначення | |
| Встановлення | Напольная|Балконная |
| Бренд | Алеана |
| Габаритний | Да |
| Крихкій | Да |
| Мoдель | Альфа |
| Назва товару | Вазон |
| Размер | 22*41,5см |