Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003919325
Характеристики Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | спорт-шик |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Сірий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | з капюшоном |
| Тканина | Велюр |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | 44см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
| Ширина по стегнам | 56см |
| Довжина по боковому шву, см | 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 77см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36см |
Читати повністю
Сховати
Опис Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами — стильне поєднання комфорту та трендового вигляду. М’який велюр надає образу легкого блиску та відчуття затишку, а сучасний крій робить комплект актуальним як для відпочинку, так і для повсякденних виходів.
Худі має укорочений фасон і застібається на блискавку, доповнене капюшоном для додаткового комфорту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Велюровий спортивний костюм із коротким худі та широкими штанами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2400') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2040') ]] ₴