Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вельветова однотонна сорочка оверсайз - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887049
Характеристики Вельветова однотонна сорочка оверсайз - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Фасон | сорочка |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 73см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66см |
| Довжина по спинці, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вельветова однотонна сорочка оверсайз - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вельветова однотонна сорочка oversize — стильна та універсальна модель із виразною фактурою, яка додає образу затишку та сучасного характеру. М’який вельвет приємний до тіла та виглядає особливо ефектно завдяки легкому рельєфу тканини. Прямий вільний фасон створює невимушений силует і гарно підходить для різних типів фігури.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вельветова однотонна сорочка оверсайз - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вельветова однотонна сорочка оверсайз - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1190') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1012') ]] ₴