Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | S - 60см; M - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 100см; M - 100см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 66см; M - 66см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см |
Характеристики Вельветові короткі широкі штани - темно-синій цвет, S (є розміри)
В наявності
Код:003887135