Маркетплейс твоєї Країни![]()
Вельветові штани з декоративними швами - бежевий цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003919660
Характеристики Вельветові штани з декоративними швами - бежевий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Фасон | багі |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 56см; L - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 97см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 66см; L - 66см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 35см; L - 36см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вельветові штани з декоративними швами - бежевий цвет, M (є розміри)
Вельветові штани з декоративними швами — стильний акцент у сучасному гардеробі. Модель виконана в трендовому фасоні baggy з укороченою довжиною, що створює вільний, розслаблений силует. Зверху передбачені складки, які додають об’єму та підкреслюють актуальний крій.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вельветові штани з декоративними швами - бежевий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вельветові штани з декоративними швами - бежевий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1480') ]] ₴