Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Молочний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | L |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Фасон | багі |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 56см; L - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 97см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 66см; L - 66см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 35см; L - 36см |
Характеристики Вельветові штани з декоративними швами - молочний цвет, L (є розміри)
В наявності
Код:003919654