Маркетплейс твоєї Країни![]()
Вельветові укорочені широкі штани - темно-синій цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003919780
Характеристики Вельветові укорочені широкі штани - темно-синій цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% еластан |
| Фасон | вільний |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 66см; L - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 96см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 65см; L - 66см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вельветові укорочені широкі штани - темно-синій цвет, M (є розміри)
Вельветові укорочені широкі штани — комфортна та стильна модель з акцентом на фактуру й зручність. Виріб виконаний із дуже м’якого вельвету, який приємний до тіла та гарно тримає форму. Широкі штанини створюють вільний силует і забезпечують легкість у русі, а укорочена довжина додає образу сучасності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вельветові укорочені широкі штани - темно-синій цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вельветові укорочені широкі штани - темно-синій цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1500') ]] ₴