Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Управління | механічне |
| Кількість лопатей | 3 |
| Діаметр | 40 см |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Колір | білий |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Тип | підлоговий |
| Функції | автоповорот |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Також шукають | недорогі |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Вид | лопатевий |