Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Вентилятор Ardesto FN-R1608RW
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Ardesto FN-R1608RW
Вентилятор підлоговий Ardesto FN-R1608RW білого кольору з дистанційним управлінням і круглої опорою. Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів.
Потужний і функціональний
Механічне управління реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Потужність вентилятора - 45 Вт, є три швидкості, таймер і два режими роботи - постійний і періодичний. Обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні.
Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійну установку забезпечує хрестовина з розміром 52 см. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті - від 110 см до 125 см.
Тип: підлоговий Вид: лопатевий Максимальна потужність: 45 Вт Додаткові характеристики: автовідключення Додаткові характеристики: захист від перегріву Управління: електронне Управління: пульт ДУ Кількість швидкостей: 3 Можливість регулювання: автоповорот Можливість регулювання: кута нахилу Можливість регулювання: по висоті Можливість регулювання: у напрямку потоку повітря Діаметр: 40 см Матеріал лопатей: пластик Кількість лопатей: 3 Матеріал корпусу: метал Матеріал корпусу: пластик Габарити: 1250 х 520 х 520 мм Вага: 4 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Вентилятор Ardesto FN-R1608RW
[[ getCurrentDecimal('1654') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1550') ]] ₴