Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 9.6 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Колір | золотий |
| Габарити | 1290 х 450 х 400 мм |
| Функції | таймер |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | по висоті |