Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Країна-виробник товару | |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Вага | -1 кг |
| Тип управління | Механический |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | без таймеру |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | -1 дБ |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |