Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Країна-виробник товару | |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Тип управління | Механический |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | без таймеру |
| Дисплей | без дисплея |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | без пульта |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |