Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Функція нахилу | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Стан | Новий |
| Питание | USB |
| Тип назначения | Вентилятор настольный с подсветкой Хит 2025 года XL-1292, портативный настольный аккумуляторный вентилятор 235×235×50 мм |
Характеристики Вентилятор настільний із підсвіткою Хіт 2025 року XL-1292, портативний настільний акумуляторний вентилятор 235×235×50 мм
В наявності
Код:003100780