Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Нет |
| Регулювання швидкості | Так |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Нет |
| Датчик температури | Нет |
| Стан | Новий |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал лопастей | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
Характеристики Вентилятор підлоговий Opera OP-1604 (40 см) 40 Вт | Лопатевий побутовий вентилятор з регулюванням висоти та підсвіткою
В наявності
Код:004041608