Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
В'язана футболка-поло з ромбами - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941679
Характеристики В'язана футболка-поло з ромбами - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | пудра |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | ромб |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | 29см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язана футболка-поло з ромбами - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язана футболка-поло з ромбами — стильна модель у ретро-естетиці, яка знову на піку популярності. Фактурний візерунок у ромби додає виробу виразності та робить образ більш цікавим і продуманим, з легким акцентом на вінтажний настрій.
Модель має вільний фасон, що забезпечує комфорт і невимушену посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язана футболка-поло з ромбами - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
В'язана футболка-поло з ромбами - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1190') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1012') ]] ₴