Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (2 штуки) |
| Довжина (см) | 9.2 |
| Діаметр (см) | 2.8 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (2 штуки) |
| Довжина (см) | 9.2 |
| Діаметр (см) | 2.8 |