Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 7.8 |
| Діаметр (см) | 3.7 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина (см) | 7.8 |
| Діаметр (см) | 3.7 |