Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (1 штука) |
| Довжина (см) | 7.5 |
| Діаметр (см) | 3.5 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (1 штука) |
| Довжина (см) | 7.5 |
| Діаметр (см) | 3.5 |