Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Відеокарта ASUS GeForce RTX5060 8Gb DUAL OC (DUAL-RTX5060-O8G)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Base) | 2535 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2565 MHz |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Розміри | 228 x 123 x 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 228 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта ASUS GeForce RTX5060 8Gb DUAL OC (DUAL-RTX5060-O8G)
Два вентилятори, ідеальна посадка
ASUS Dual GeForce RTXTM 5060 поєднує в собі потужну систему охолодження з широкою сумісністю. Передові рішення для охолодження від флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації потоку повітря до радіатора. Розроблена в компактному 2,5-слотовому форм-факторі, вона забезпечує більшу потужність у меншому просторі. Ці покращення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графіка в компактному корпусі.
Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5060 Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Base): 2535 MHz Частота ядра (Boost): 2565 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 8 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 550 Вт Версія DirectX: 12 Версія OpenGL: 4.6 Версія DLSS: DLSS 4 Розміри: 228 x 123 x 50 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 228 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 2.5 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: НемаєВідгуки та питання про - Відеокарта ASUS GeForce RTX5060 8Gb DUAL OC (DUAL-RTX5060-O8G)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта ASUS GeForce RTX5060 8Gb DUAL OC (DUAL-RTX5060-O8G)
[[ getCurrentDecimal('24657') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('24110') ]] ₴