Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта ASUS GeForce RTX5060Ti 16Gb DUAL WHITE OC (DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Boost) | 2632 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Розміри | 229 x 120 x 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 229 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для GTA 5 |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта ASUS GeForce RTX5060Ti 16Gb DUAL WHITE OC (DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE)
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti — це потужна відеокарта, створена для геймерів і творців контенту, які шукають баланс продуктивності та компактності. Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell і стильному дизайну, вона ідеально підходить для сучасних компактних збірок.
Особливості:
компактний дизайн із 2.5 слотами;- вентилятори Axial-tech для оптимального повітряного потоку;- подвійні кулькові підшипники вентиляторів для довговічності;- програмне забезпечення GPU Tweak III для точного налаштування.
Відеокарта базується на архітектурі NVIDIA Blackwell із 4608 ядрами CUDA та 16 ГБ пам’яті GDDR7 зі швидкістю 28 Гбіт/с. Також, вона оснащена п’ятим поколінням тензорних ядер із підтримкою DLSS 4 і Multi Frame Generation, що значно підвищує FPS і якість зображення. Четверте покоління RT-ядер забезпечує реалістичне трасування променів із нейронним рендерингом, а NVIDIA Reflex 2 із Frame Warp зменшує затримки для швидшого відгуку в змагальних іграх. Продуктивність у 767 AI TOPS робить її ідеальною для AI-задач і творчих проєктів.
Система охолодження включає два вентилятори Axial-tech із подовженими лопатями та бар’єрним кільцем для посилення повітряного тиску. Технологія 0dB зупиняє вентилятори при температурі GPU нижче 50°C, забезпечуючи безшумну роботу під низьким навантаженням. Вентильована задня панель і оптимізована конструкція радіатора підвищують ефективність тепловідведення, підтримуючи стабільну продуктивність.
Для підключення доступні порти HDMI 2.1b і DisplayPort 2.1b, що підтримують роздільну здатність до 7680x4320. Технологія Auto-Extreme забезпечує надійність завдяки автоматизованому виробництву, зменшуючи термічне навантаження на компоненти.
Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5060 Ti Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 16 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Boost): 2632 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 8 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 550 Вт Версія DirectX: 12 Версія OpenGL: 4.6 Версія DLSS: DLSS 4 Розміри: 229 x 120 x 50 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 229 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: НемаєВідгуки та питання про - Відеокарта ASUS GeForce RTX5060Ti 16Gb DUAL WHITE OC (DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE)
[[ getCurrentDecimal('43341') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('43341') ]] ₴