Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5080-O16G-GAMING)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 256 Bit, 3 x DisplayPort 2.1a, 2 x HDMI 2.1b, 16 pin, 348 x 146 x 72 мм Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5080 Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 16 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 256 Bit Частота пам'яті: 30000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 2 x HDMI 2.1b Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1a Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 3 шт Роз'єми додаткового живлення: 16 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 850 Вт Версія DirectX: 1‎2 Ultimate Версія OpenGL: 4.6 Розміри: 348 x 146 x 72 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 348 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3.6 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає