Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| Виробник GPU | nVidia |
| Серія | VENTUS |
| Графічний процесор | RTX 5050 |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Довжина відеокарти | 197 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |