Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| Виробник GPU | nVidia |
| Серія | Infinity |
| Графічний процесор | RTX 5060 |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2512 МГц |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Довжина відеокарти | 263 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L) Виробник GPU: nVidia Серія: Infinity Графічний процесор: RTX 5060 Відеопам'ять: 8 ГБ Тактова частота GPU: 2512 МГц Частота пам'яті: 28000 МГц Шина пам'яті: 128-біт Тип пам'яті: GDDR7 DisplayPort: 3 DVI: немає HDMI: 1 VGA: немає Type-C: немає Живлення відеокарти: 8-pin Рекомендований БЖ: 550 Вт і більше Кількість займаних слотів: 2 слота Розгін: OC Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 2 Довжина відеокарти: 263 мм Підтримка UHD: 8K Підтримка VR: є DirectX: 12 Підсвічування: немає Призначення: ігрові Інтерфейс: PCI Express 5.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GeForce RTX 5060, Palit, Infinity 2 OC, 8Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 8-pin (NE75060V19P1-GB2063L)
[[ getCurrentDecimal('22817') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('22817') ]] ₴
