Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, MSI, VENTUS 3X OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin (G507T-16V3C)
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| Виробник GPU | nVidia |
| Серія | VENTUS |
| Графічний процесор | RTX 5070 Ti |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2497 МГц |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Шина пам'яті | 256-біт |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | немає |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Розгін | OC |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Довжина відеокарти | 303 мм |
| Підтримка UHD | 8K |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, MSI, VENTUS 3X OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin (G507T-16V3C)
БЕРІТЬ НЕОБХІДНЕ VENTUS зосереджується на головному для вирішення будь-яких завдань. Його ефективне теплове рішення укладено в пружний корпус із нейтральною естетикою, що дозволяє цій витонченій графічній карті бездоганно інтегруватися в будь-яку конструкцію. Найкраща платформа для геймерів і творців ● Тензорні ядра п'ятого покоління Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4 ● ● Нові потокові мультипроцесори Оптимізовано для нейронних шейдерів ● ● Ядра трасування променів четвертого покоління Створено для Mega Geometry Build Small. Грати на великий. За допомогою цієї карти GeForce для ентузіастів SFF-Ready ви можете помістити високу продуктивність у меншу площу. Шукайте футляри, сумісні з картами GeForce для ентузіастів SFF-Ready, щоб надійно підходити та оптимізувати збірку ПК. GeForce RTXTM 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC ● Працює на основі архітектури NVIDIA Blackwell і DLSS 4 ● ● Карта GeForce для ентузіастів SFF-Ready ● ● Тактова частота ядра: ● ● Екстремальна продуктивність: 2497 МГц (MSI Center) ● ● Boost: 2482 МГц ● ● Вентилятор TORX 5.0: лопаті вентилятора, з’єднані кільцевими дугами, стабілізують і підтримують потік повітря під високим тиском. ● ● Нікельована мідна базова пластина: тепло від GPU та пам’яті швидко вловлюється мідною нікельованою базовою пластиною та передається. ● ● Core Pipe має квадратну конструкцію для максимального контакту з базовою пластиною GPU для оптимального управління температурою. ● ● Металева задня пластина: міцна металева задня панель зміцнює відеокарту, а конструкція вентиляційного отвору зменшує надлишок тепла. ● ● MSI Center: ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє контролювати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI в реальному часі. ● ● Програмне забезпечення Afterburner бере повний контроль за допомогою найвідомішого та широко використовуваного програмного забезпечення для розгону відеокарт у світі. Виробник GPU: nVidia Серія: VENTUS Графічний процесор: RTX 5070 Ti Відеопам'ять: 16 ГБ Тактова частота GPU: 2497 МГц Частота пам'яті: 28000 МГц Шина пам'яті: 256-біт Тип пам'яті: GDDR7 DisplayPort: 3 DVI: немає HDMI: 1 VGA: немає Type-C: немає Живлення відеокарти: 16-pin Рекомендований БЖ: 750 Вт і більше Кількість займаних слотів: 3 слота Розгін: OC Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 3 Довжина відеокарти: 303 мм Підтримка UHD: 8K DirectX: 12 Підсвічування: немає Призначення: ігрові Інтерфейс: PCI Express 5.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, MSI, VENTUS 3X OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin (G507T-16V3C)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, MSI, VENTUS 3X OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin (G507T-16V3C)
[[ getCurrentDecimal('69436') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('69436') ]] ₴
