Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb EAGLE MAX OC (GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Boost) | 2497 MHz |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Розміри | 281 х 119 х 40 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 281 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для GTA 5 |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb EAGLE MAX OC (GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD)
PCI-Express 5.0, 8 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Boost - 2497 MHz, 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 281 х 119 х 40 мм Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5060 Ti Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Boost): 2497 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x HDMI 2.1 Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 3 шт Роз'єми додаткового живлення: 8 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 550 Вт Версія DirectX: 12 Версія OpenGL: 4.6 Версія DLSS: DLSS 4 Розміри: 281 х 119 х 40 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 281 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 4 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
Відгуки та питання про - Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb EAGLE MAX OC (GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb EAGLE MAX OC (GV-N5060EAGLEMAX OC-8GD)
[[ getCurrentDecimal('23534') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23534') ]] ₴