Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N506TWF2OC-8GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Розміри | 208 х 120 х 40 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 208 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Base) | 2572 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2587 MHz |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N506TWF2OC-8GD)
Система охлаждения WINDFORCEСистема охлаждения WINDFORCE обеспечивает выдающуюся тепловую эффективность благодаря сочетанию передовых технологий. Она включает в себя термопасту серверного уровня, инновационные вентиляторы Hawk с чередующимся вращением, композитные медные тепловые трубки, медную пластину, 3D-активные вентиляторы и технологию Screen Cooling.Вентилятор HawkВентилятор Hawk обладает уникальной формой лопастей, вдохновлённой аэродинамикой крыла орла. Такая конструкция снижает сопротивление воздуха и уровень шума, обеспечивая увеличение воздушного давления до 53.6% и рост объёма воздушного потока на 12.5% — без ущерба для акустического комфорта.Наносмазка на основе графенаГрафеновая наносмазка увеличивает срок службы вентилятора с подшипником скольжения в 2.1 раза, приближая его к долговечности двойного шарикоподшипника — при этом вентилятор работает тише.3D Active Fan3D Active Fan обеспечивает полупассивное охлаждение — вентиляторы отключаются при низкой нагрузке на GPU или при запуске малотребовательных игр.Усиленная конструкцияУсиленная задняя пластина, жёстко закреплённая к монтажной пластине (I/O bracket), обеспечивает высокую прочность и устойчивость конструкции.
Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5060 Ti Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Base): 2572 MHz Частота ядра (Boost): 2587 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 8 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 650 Вт Версія DirectX: 12 Версія OpenGL: 4.6 Версія DLSS: DLSS 4 Розміри: 208 х 120 х 40 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 208 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: НемаєВідгуки та питання про - Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N506TWF2OC-8GD)
[[ getCurrentDecimal('27278') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('27278') ]] ₴