Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX3050 6Gb VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 96 Bit |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3050 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 6 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Boost) | 1492 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Максимальна споживана потужність | 70 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 189 x 109 x 42 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 189 |
| Вага | 404 г |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта MSI GeForce RTX3050 6Gb VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
PCI-Express 4.0, 6 ГБ, GDDR6, 96 Bit, Boost - 1492 MHz, 2 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort 1.4a, 16 pin, 70 Вт, 189 x 109 x 42 мм Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 3050 Інтерфейс: PCI-Express 4.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 6 ГБ Тип пам'яті: GDDR6 Розрядність шини пам'яті: 96 Bit Частота ядра (Boost): 1492 MHz Частота пам'яті: 14000 MHz Максимальне число дисплеїв: 3 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x DisplayPort 1.4a Роз'єми: 2 x HDMI 2.1 Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 16 pin Максимальна споживана потужність: 70 Вт Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 300 Вт Версія DirectX: 12 Ultimate Версія OpenGL: 4.6 Розміри: 189 x 109 x 42 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 189 Вага: 404 г (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 2.3 Slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
Відгуки та питання про - Відеокарта MSI GeForce RTX3050 6Gb VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта MSI GeForce RTX3050 6Gb VENTUS 2X E OC (RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC)
[[ getCurrentDecimal('14092') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14092') ]] ₴