Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX3050 8Gb VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3050 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Boost) | 1807 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 pin |
| Максимальна споживана потужність | 115 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 205 x 112 x 45 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 205 |
| Вага | 570 г |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.1 slot |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта MSI GeForce RTX3050 8Gb VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC)
Ventus Серія Ventus орієнтована на швидкість, тому у конструкції цих відеокарт немає нічого зайвого. За їхнє охолодження відповідає кулер із двома вентиляторами, а строгий дизайн гармонійно впишеться в будь-яку комп'ютерну збірку. Міцна задня пластина Зворотний бік відеокарти прикриває міцна пластина зі шліфованою поверхнею.Оригінальна друкована плата Не всі друковані плати однаково якісні. MSI плата відрізняється потужнішою системою живлення та іншими інженерними рішеннями, які в кінцевому рахунку призводять до більш стабільної роботи пристрою.
Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 3050 Інтерфейс: PCI-Express 4.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ Тип пам'яті: GDDR6 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Boost): 1807 MHz Частота пам'яті: 14000 MHz Максимальне число дисплеїв: 3 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x DisplayPort 1.4a Роз'єми: 1 x DL-DVI-D Роз'єми: 1 x HDMI 2.1 Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 6 pin Максимальна споживана потужність: 115 Вт Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 500 Вт Версія DirectX: 12 Ultimate Версія OpenGL: 4.6 Розміри: 205 x 112 x 45 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 205 Вага: 570 г (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 2.1 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: НемаєВідгуки та питання про - Відеокарта MSI GeForce RTX3050 8Gb VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта MSI GeForce RTX3050 8Gb VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC)
[[ getCurrentDecimal('18114') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18114') ]] ₴