Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX5060 8Gb VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Розміри | 197 x 120 x 41 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 197 |
| Вага | 511 г |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Також шукають | для стриму |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5060 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Base) | 2527 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2535 MHz |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта MSI GeForce RTX5060 8Gb VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC)
Основа основ Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5060 Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 128 Bit Частота ядра (Base): 2527 MHz Частота ядра (Boost): 2535 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 1 x HDMI 2.1b Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 2 шт Роз'єми додаткового живлення: 8 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 550 Вт Версія DirectX: 12 Версія OpenGL: 4.6 Версія DLSS: DLSS 4 Розміри: 197 x 120 x 41 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 197 Вага: 511 г (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
Серія VENTUS дає надійність користувачам, яким потрібна високопродуктивна відеокарта. Елегантний оновлений дизайн з вентиляторами STORMFORCE і контролем повітряного потоку дозволяє відеокартами серії VENTUS легко справлятися з будь-яким завданням.
Ультимативна платформа для геймерів та творців
- Тензорні ядра п'ятого покоління Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
- Нові потокові мультипроцесори Оптимізовано для нейронних шейдерів
- Ядра трасування променів четвертого покоління Створено для мегагеометрії
Відгуки та питання про - Відеокарта MSI GeForce RTX5060 8Gb VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта MSI GeForce RTX5060 8Gb VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC)
[[ getCurrentDecimal('22603') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('22492') ]] ₴