Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Hellhound, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2689/17500 MHz, 8-pin (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH_U2)_Уцінка2 (сліди встановлення)
| Виробник | |
| Призначення | ігрові |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія | Fighter |
| Графічний процесор | RX 6650 XT |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Тактова частота GPU | 2635 МГц |
| Частота пам'яті | 17500 МГц |
| Шина пам'яті | 128-біт |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| DisplayPort | 3 |
| DVI | немає |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Type-C | немає |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Рекомендований БЖ | 600 Вт і більше |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Розгін | немає |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Довжина відеокарти | 220 мм |
| Підтримка UHD | 4K |
| Підтримка VR | немає |
| DirectX | 12 |
| Підсвічування | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Hellhound, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2689/17500 MHz, 8-pin (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH_U2)_Уцінка2 (сліди встановлення)
Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Hellhound, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2689/17500 MHz, 8-pin (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH_U2)_Уцінка2 (сліди встановлення) Виробник GPU: AMD Серія: Fighter Графічний процесор: RX 6650 XT Відеопам'ять: 8 ГБ Тактова частота GPU: 2635 МГц Частота пам'яті: 17500 МГц Шина пам'яті: 128-біт Тип пам'яті: GDDR6 DisplayPort: 3 DVI: немає HDMI: 1 VGA: 1 Type-C: немає Живлення відеокарти: 8-pin Рекомендований БЖ: 600 Вт і більше Кількість займаних слотів: 2 слота Розгін: немає Тип охолодження: активне охолодження Кількість вентиляторів: 2 Довжина відеокарти: 220 мм Підтримка UHD: 4K Підтримка VR: немає DirectX: 12 Підсвічування: немає Призначення: ігрові Інтерфейс: PCI Express 4.0 Форм-фактор: повнопрофільна
Відгуки та питання про - Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Hellhound, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2689/17500 MHz, 8-pin (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH_U2)_Уцінка2 (сліди встановлення)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта Radeon RX 6650 XT, PowerColor, Hellhound, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2689/17500 MHz, 8-pin (AXRX 6650 XT 8GBD6-3DH_U2)_Уцінка2 (сліди встановлення)
[[ getCurrentDecimal('16312') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16312') ]] ₴
