Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Відеореєстратор Globex GE-115
| Виробник | |
| Вага | 42 г |
| Кількість камер | |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Сенсор | CMOS |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Кут огляду камери | 140°/120° |
| Формат відео | AVI |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Можливість повороту камери | 360° |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3" LCD |
| Джерело живлення | підкурювач + акумулятор |
| Порти і роз'єми | microUSB |
| Відображення дати | Так |
| Циклічний запис | так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 64Gb |
| Особливості | Денний та нічний режим |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +70 °C |
| Розміри | 145 x 115 x 70 мм |
| Колір | чорний |
| Вбудований екран | Є |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеореєстратор Globex GE-115
Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-115 – надійний помічник водія під часу руху або зупинки автомобіля. Дві камери, висока якість відео, ширококутний об’єктив та сучасний функціонал дозволяють власнику даної моделі почуватися на дорозі максимально впевнено.
РОЗШИРЕННЯ FullHD:
Відеореєстратор записує відео у форматі FullHD з розширенням 1920*1080 FPS. Така якість відео дозволяє отримувати інформативне відео з підвищеним рівнем деталізації зображення.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ:
Особливістю моделі GLOBEX GE-115 є наявність додаткової водозахисної камери заднього огляду, з кутом огляду в 120 градусів. Камера фіксує все, що відбувається на дорозі позаду автомобіля під час руху та допомагає водію під час паркування.
Формат відео: AVI Максимальна роздільна здатність відео: FullHD (1920x1080) Кількість камер: 2 Сенсор: CMOS Вбудований GPS: немає Частота відео: 30 кадрів/с Кут огляду камери: 140°/120° Інфрачервона підсвітка: немає Можливість повороту камери: 360° Запис звуку: так Зовнішній екран: 3" LCD Джерело живлення: підкурювач + акумулятор Порти і роз'єми: AV-IN Порти і роз'єми: microUSB Відображення дати: Так Циклічний запис: так Підтримка карт пам'яті: microSD до 64Gb Особливості: G-Sensor Особливості: Автостарт при увімкнені двигуна Особливості: датчик руху Особливості: Денний та нічний режим Діапазон робочих температур: від -20 до +70 °C Розміри: 145 x 115 x 70 мм Вага: 42 г Колір: чорний Вбудований екран: ЄВідгуки та питання про - Відеореєстратор Globex GE-115
0.0
Всього відгуків:0
Відеореєстратор Globex GE-115
[[ getCurrentDecimal('1885') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1767') ]] ₴