Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | |
| Колір | чорний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Подача пари | 25 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 300 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Особливості | щітка для більш щільних тканин |
| Також шукають | недорогі |