Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
В наявності
Код:003157327
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
| Виробник | |
| Вага | 4.8 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 42 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 1300 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | керамічна підошва |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 30 x 10.6 x 44.5 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
Надпотужна пара
Високопродуктивний відпарювач забезпечує надпотужну пару для легкого догляду за одягом: розгладжує складки, освіжає й дезинфікує одночасно.
Сила пари, що освіжає й дезінфікує
Інтенсивна сила пари дезінфікує весь ваш одяг задля кращої гігієни.
Підходить для всіх тканин
5 рівнів подавання пари розгладжують складки на будь-якій тканині — навіть на делікатній. Просте та дієве рішення прямо на ручці.
Вертикальна система Press & Steam
Запатентована ексклюзивна вертикальна система Press & Steam забезпечує ідеальні результати. Дає змогу притиснути ваш одяг і утримувати його на місці.
Готовий до роботи лише за 45 секунд
Цей відпарювач завжди під рукою й готовий до роботи лише за 45 секунд. Ідеально підходить для швидкого відпарювання в останню хвилину перед виходом.
Зручні функції
Прості елементи керування ввімкненням/вимкненням, резервуар для води об’ємом 1,3 л для тривалого відпарювання, компактна конструкція з колесами, які можна складати ― зроблено для зручного користування та зберігання.
Легкий догляд
Найлегший догляд, завдяки простій системі промивання у функції видалення накипу, забезпечує тривалу роботу.
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Tefal IT8480E1
[[ getCurrentDecimal('8291') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8290') ]] ₴