Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Товар не доступний
Відпарювач із двома насадками для одягу на 1600 Вт RAF R.1272 Чорний
За тарифами
Характеристики Відпарювач із двома насадками для одягу на 1600 Вт RAF R.1272 Чорний
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір корпусу | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Протикраплинна система | |
| Індикатор роботи |
| Індикатор нагріву | |
| Захист від перегріву | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Можливість доливання води | |
| Парковка | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.35 л |
| Знімний бак для води | |
| Регулювання сили пара | |
| Час нагріву до утворення пари | 1 хв |
| Температура пара | 98 град. |
| Кнопка вкл./викл. | |
| Продуктивність пари | 32 г/хв |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач із двома насадками для одягу на 1600 Вт RAF R.1272 Чорний
Відпарювач із двома насадками для одягу на 1600 Вт RAF R.1272 Чорний Ручний відпарювач RAF R-1272 — це дуже гарний помічник у догляді за будь-якими тканинами. Він легко їх відпарює та вирівнює, справляється з різними типами тканини. Відпарювачу RAF R-1272 потужністю 1600 Вт після ввімкнення знадобиться всього 25 секунд, щоб почати прасувати одяг. Об'єм резервуара становить 350 мл, тому його доводиться не часто наповнювати. Оскільки наш портативний відпарювач постачається з підігріваною пластиною, щоб розгладити найжорсткіші складки, ви можете використовувати сітку під час відпарювання дуже тендітних речей, як-от шовкові плаття, весільні плаття та костюми. Ми всі хочемо подорожувати легше, тому замість ємності для води візьміть адаптер! Потім, подорожуючи світом, просто візьміть у магазині пляшку води та використовуйте її як резервуар для води! Переваги: Резервуар для води — місткість 350 мл Складана ручка для зручного зберігання й перенесення Компактні розміри Можливість використання у двох режимах: як відпарювач і як праска Характеристики: Потужність, Вт: 1600; Підошва: нержавіюча сталь; Об'єм резервуара, мл: 350; Вертикальне відпарювання: є; 2 в 1 паровій і сухій прасці функції; 2 різні рівні пари; Панель із неіржавкої сталі; Готовий до використання впродовж 25 секунд. Витрата води 32 г/хв Живлення: 220-240V 50/60 Hz З насосом усередині Комплектація Ручний відпарювач для одягу та гардин RAF R.1272 Адаптер для пляшки Тканинна щітка Щітка для ворсу Інструкція. Паковання.
Відгуки та питання про - Відпарювач із двома насадками для одягу на 1600 Вт RAF R.1272 Чорний
0.0
Всього відгуків:0