Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.46 кг |
| Вага | 1.46 кг |
| Колір | |
| Потужність | 1600 Вт |
| Подача пари | 32 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 230 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Колір | чорний |
| Безпека й захист | протикрапельна система |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | система "крапля-стоп" |
| Розміри | 35.6 х 20.4 х 15.6 см |