Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal DT8270E1
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип | Відпарювач |
| Колір | сірий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 30 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 200 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система захисту від накипу |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | шнур живлення 2.6 м |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 32 х 14.7 х 12.8 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Tefal DT8270E1
Найпотужніший відпарювач для догляду за всіма текстильними виробами.Ручний відпарювач Tefal Access Steam Force – це рішення 2-в-1 для будь-якого одягу та домашнього текстилю. Цей простий у використанні прилад забезпечує надійне видалення складок разом із дезінфекцією та видаленням пилу – і все це у зручному портативному форматі.Відкрийте для себе повний пакет: інтенсивна подача пари допоможе вам виглядати якнайкраще в найкоротші терміни, а нова щітка з мікрофібри одночасно видаляє пил і дезінфікує - ідеально підходить для використання в будь-якому місці вашого будинку: пальто, матраци, диван та багато іншого!Рішення щодо догляду за домашнім текстилем та одягом, яке просуне вас далі: портативний відпарювач Tefal Access Steam Force був розроблений для задоволення всіх ваших потреб щодо догляду за домашнім текстилем з неперевершеною легкістю та зручністю простого портативного формату. Оснащений вражаючою потужністю пари - 2000 Вт, безперервною подачею пари 30 г/хв і паровим ударом 90 г/хв - він розгладжує складки, дезінфікує та видаляє пил з повним набором покращених функцій.Завдяки блискавичному запуску протягом 25 секунд та технології підігріву підошви ви можете позбутися складок на одязі та відразу ж його одягнути.Щітка з мікрофібри - суперзірка очищення, що пропонує все необхідне для освіження та видалення пилу з пальто, матраців, диванів та багато іншого. Сила природної пари забезпечує більш здорове домашнє середовище без використання миючих засобів або хімікатів.Безпечний та ефективний для будь-яких тканин, відкрийте для себе простий у використанні прилад у зручному портативному форматі. Потужність: 2000 Вт Подача пари: 30 г/хв Об'єм резервуару для води: 200 мл Режими: вертикальне відпарювання Безпека й захист: захист від перегріву Безпека й захист: система захисту від накипу Функції: безпечний для всіх типів тканин Особливості: керамічна підошва Особливості: насадка для делікатних тканин Особливості: шнур живлення 2.6 м Вага: 1.4 кг Розміри: 32 х 14.7 х 12.8 см Колір: чорний
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Tefal DT8270E1
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач для одягу Tefal DT8270E1
[[ getCurrentDecimal('3876') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3872') ]] ₴