Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Відро гнучке DOZER 18 л
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відро гнучке DOZER 18 л
| Виробник | |
| Висота | 0.33 мм |
| Ширина | 0.25 мм |
| Довжина | 0.33 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Без бренду |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для : перенесення води, замішування будівельних розчинів, зберігання та перенесення сипких матеріалів, збирання врожаю, годування тварин. |
| Особливості | Виготовлене з щільного, міцного, морозостійкого поліетилену, стійкого до дії агресивних розчинів та механічних навантажень. |
| Обєм | 18 л |
| Вага | 0,380 |
| Вид товару | Відро гнучке DOZER |
Читати повністю
Сховати
Опис Відро гнучке DOZER 18 л
Гнучке відро Dozer - найкращий спутник для будь-якого будівельного або садового проекту! Це відро вражає своєю міцністю та великим об'ємом, ідеально підходить для перенесення великої кількості матеріалів. Його стійка конструкція і надійні ручки дозволять з легкістю перевозити навіть найважчі вантажі. Відро Dozer також легко очищається та зручно зберігається завдяки своєму компактному дизайну. Покращте ефективність роботи та зекономте час завдяки цьому відмінному гнучкому відру Dozer, яке стане незамінним помічником на будь-якому будівельному майданчику чи в саду. Колір уточнюйте при замовленні.
Відгуки та питання про - Відро гнучке DOZER 18 л
0.0
Всього відгуків:0