Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Вільні спортивні штани з кишенями - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003941544
Характеристики Вільні спортивні штани з кишенями - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | 62см |
| Довжина по боковому шву, см | 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | 38см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вільні спортивні штани з кишенями - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вільні спортивні штани з кишенями — стильна та комфортна модель у трендовому фасоні baggy. Лаконічний однотонний дизайн виглядає сучасно, а об’ємний силует додає образу розслабленості та актуальності.
Штани мають зручну резинку в поясі із зав’язками, що дозволяє регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вільні спортивні штани з кишенями - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вільні спортивні штани з кишенями - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1440') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1225') ]] ₴