Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | палаццо |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | S - 62см; M - 64см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 77см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
Характеристики Вільні спортивні штани з широким поясом - сірий цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941655