Маркетплейс твоєї Країни![]()
Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо - рожевий цвет, S (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941582
Характеристики Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо - рожевий цвет, S (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | спорт-шик |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 33см; M - 35см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 75см; M - 75см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 64см; M - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см |
| Ширина по стегнам | S - 58см; M - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 110см; M - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 74см; M - 74см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 36см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо - рожевий цвет, S (є розміри)
Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо — стильний варіант для активних буднів і комфортних міських образів. Модель виконана без начосу, тому підходить для міжсезоння та теплішої погоди.
Коротке худі має вільний фасон, застібається на блискавку, доповнене капюшоном і затяжками по низу, що дозволяє регулювати посадку та створювати різні силуети.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо - рожевий цвет, S (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вільний спортивний костюм з коротким зіп-худі та штанами-палаццо - рожевий цвет, S (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2180') ]] ₴