Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | кнопкове |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 618 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | LED |
| Габарити | 59.8 х 17.9 х 28.4 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Також шукають | потужні |
Товар не доступний
Характеристики Витяжка кухонна Electrolux LFP326S
За тарифами
За тарифами