Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Вантажопідйомність | 90 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 4.3 кг |
| Ширина майданчика | 355 мм |
| Довжина майданчика | 240 мм |
| Тип коліс | |
| Стан |