Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Акумуляторний безщітковий шуруповерт GTM DS18/50BL
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип патрона | |
| Реверс | |
| Регулювання кількості обертів | |
| Підсвічування робочої зони | |
| Кількість швидкостей роботи | |
| Режим інструменту | |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Додаткова рукоятка |
| Тип акумулятора | |
| Додатковий акумулятор | |
| Ударний режим | |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантажень | |
| Прогумована рукоятка | |
| Тип упаковки | |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Акумуляторний безщітковий шуруповерт GTM DS18/50BL
Безщітковий шуруповерт GTM DS18/50BL: Особливості Високоякісний дриль-шуруповерт, що працює від літій-іонних акумуляторів з напругою 18 В. Даний інструмент оснащений суцільнометалевим швидкозатискним патроном діаметром 13 мм, призначеним для встановлення біт та свердлів. Модель має двоступінчастий редуктор, що дозволяє регулювати швидкість в залежності від завдання, що виконується. У GTM DS18/50BL передбачено 18 режимів для закручування кріпильних елементів з максимальним моментом, що крутить, 50 Н*м, а також режим свердління. Акумуляторний шуруповерт GTM: Характеристики Інструменти серії GTM HD мають подвійний ресурс у порівнянні зі стандартними моделями. Оснащений безщітковим двигуном. Ціліснометалічний швидкозатискний патрон на 13 мм. Максимальний момент, що крутить, становить 50 Н*м. Дві швидкості для роботи з бітами та свердлами. Найбільші обороти: 400 та 1400 об/хв. 18 режимів налаштування крутного моменту. Підтримує закручування шурупів розміром до 8*75 мм без попереднього свердління. Режим свердління для різних матеріалів. Максимальний діаметр свердління: 30 мм у дереві, 13 мм у металі та 8 мм у цегляному або м'якому бетоні. Функція реверсу. LED підсвічування для роботи в умовах недостатнього освітлення. Комплектація: Дриль-шуруповерт GTM DS18/50BL Крюк для кріплення на поясі Два акумулятори 18 В ємністю 2 А*год Зарядний пристрій Інструкція з експлуатації Пластиковий кейс для зберігання та транспортування.
Відгуки та питання про - Акумуляторний безщітковий шуруповерт GTM DS18/50BL
0.0
Всього відгуків:0
Акумуляторний безщітковий шуруповерт GTM DS18/50BL
[[ getCurrentDecimal('4499') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4199') ]] ₴