Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип патрона | |
| Реверс | |
| Регулювання кількості обертів | |
| Підсвічування робочої зони | |
| Кількість швидкостей роботи | |
| Режим інструменту | |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Додаткова рукоятка | |
| Тип акумулятора | |
| Додатковий акумулятор | |
| Ударний режим | |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантажень | |
| Прогумована рукоятка | |
| Тип упаковки | |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Габариты | 225x73x222 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Импульсный режим | Нет |
| Индикация заряда | Да |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Шуруповерт |